Spotkanie podsumowujące projekt „Drzewa Sędziwe w Rzeszowie”

W środę 22-go lutego 2023 r. spotkaliśmy sie z częścią uczestników projektu i innych osób zainteresowanych naszą działalnością w bocznej sali Czeskiej Gospody. Tłumów nie było, jak niestety ostatnio często się zdarza. Pewnie tez rzeczywistość przynosi ważniejsze wydarzenia każdego dnia.

Pomimo zaproszenia wielu przedstawicieli mediów lokalnych, w tym również tych zaprzyjaźnionych,  nie zainteresowali się naszym projektem. Zwykle tylko tematy aktualne i bieżące spory ich interesują.

Porozmawialiśmy o tym, co sie działo w projekcie. Zbyszek poopowiadał o stonie www.pomnikowedrzewa.rzeszow.pl, o kwerendzie dokumentów, o przebiegu projektu, problemach, które napotkaliśmy.

 

Realizujemy projekt

„Drzewa sędziwe w Rzeszowie”.

Zakłada on wsparcie mieszkańców miasta w ochronie drzew. Do programu może dołączyć każdy. Wystarczy zadzwonić lub napisać. Jedynym warunkiem są chęci i dobre nastawienie.
W sprawie interwencji będzie można dzwonić do Strażnika Drzew pod numer 728 082 963.
Tworzymy tez Szlak Drzew Pomnikowych w Rzeszowie. W ramach projektu powstaje tylko pierwszy etap z 10 okazałymi drzewami
Projekt realizuje Fundacja będzie dziko.
tel. 728 082 963

Więcej informacji:

Sfinansowane przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.